Labdaros ir paramos fondas 
Auginame ateitį

Kviečiame į virtualios realybės užsiėmimus „Vilniaus kiemų paslaptys“

2020 09 02
Bendradarbiaudami su Vilniaus centrine biblioteka kviečiame į virtualios realybės užsiėmimus 5 - 9 klasių moksleiviams. Užsiėmimo metu pasitelkiant virtualios realybės akinius mokiniams yra pristatomi Vilniaus kiemeliai, jų architektūra bei istorija. Tai puikus būdas papildyti istorijos pamokų žinias.

Šis projektas įgyvendintas pasitelkiant „Google Expeditions“ mobilią programėlę „Expeditions“ projektas sėkmingai vystomas daugiau nei 50 valstybių, buvo sugalvotas ir pradėtas Google kompanijos Amerikoje. Pirmų 2 metų rezultatai parodė, kad vaikai labai noriai priimdavo turinį, daug geriau jį įsisavindavo ir aktyviai dalyvaudavo pamokoje. Jau šiuo metu platforma yra sukaupusi šimtus vadinamu „ekspedicijų“ (mokomojo vizualinio 360˚ turinio su dėstoma programa mokytojui) po visą pasaulį, skirtingų dėstomų dalykų – nuo meno istorijos iki biologijos, geografijos ar net matematikos. Deja, Lietuvoje šis projektas nebuvo vystomas ir Lietuviško turinio jame iki šiol nebuvo. 

Kviečiame registruotis į užsiėmimus „Vilniaus kiemų paslaptys“ užpildant registracijos formą. Užsiėmimai vyksta trečiadieniais 10.00 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6). Juose gali dalyvauti iki 20 mokinių. Užsiėmimas skirtas 5 - 9 klasių  moksleiviams.

Projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos Kultūros fondo lėšomis.
‹ Atgal
Virtuali realybė
Vilniaus kiemelių architektūra
© Auginame ateitį 2018
facebook