Labdaros ir paramos fondas 
Auginame ateitį

„Programavimo valanda“ Martyno Mažvydo bibliotekoje

2019 12 12
Šių metų gruodžio 12 d. surengėme „Programavimo valandą“ Martyno Mažvydo bibliotekoje. Programavimo valanda, tai vienos valandos įvadas į kompiuterių mokslą, skirtas susipažinti su programavimu iš arčiau, parodyti, kad kiekvienas gali išmokti pagrindus, ir išplėsti dalyvavimą kompiuterių moksle. Šią savaitę programavimo valandos vyksta visame pasaulyje.

Užsiėmime dalyvavo Naujosios Ūtos mokyklos mokiniai. Užsiėmimo metu nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje 3-5 klasių mokiniai patys pasigamino virtualios realybės peržiūros prietaisą bei sukūrė jam turinį - kompiuterinį žaidimą, naudojantis programa „CoSpaces“. Naudodamiesi šia programa mokiniai kūrė savo žaidimo aplinką, veikėjus, susipažinę su programavimo pagrindais juos animavo. Tikimės, kad susidomėję mokiniai ir toliau ugdys įgytus įgūdžius namuose.

Kiekvienam moksleiviui gali praversti informatikos/programavimo žinios. Tai lavina mąstymą, kūrybiškumą, organizacinius gebėjimus. Anksti su tuo susipažinę, vaikai turės gerus pamatus 21 amžiaus karjerai.

‹ Atgal
Akimirka iš užsiėmimo nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje
© Auginame ateitį 2018
facebook