Labdaros ir paramos fondas 
Auginame ateitį

Nemokama interaktyvi pamoka apie architektūros istoriją

2021 12 15
Kviečiame mokytojus išbandyti interaktyvią pamoką su žinių patikrinimu 5-12 klasių mokiniams. Jos metu, pasitelkiant virtualaus turo programą, mokiniams yra pristatomi Vilniaus kiemeliai, jų architektūra bei istorija.

Sukurta interaktyvi pamoka apie Vilniaus kiemelius, kur susipažinsite: ko siekė skirtingų laikmečių architektai, kokias priemones naudojo savo tikslams pasiekti, aiškinsimės, ką reiškia įvairūs architektūriniai elementai ir jų pavadinimai. Ieškosime, kuo tie stiliai panašūs ir kuo skiriasi bei susipažinsime su lankomų kiemelių istorijomis.

Virtualus turas įgarsintas patyrusios gidės, kuri papasakos mokiniams apie kiemelius, o tuo metu pasakojamą vaizdą (Vilniaus miesto kiemelius, architektūrinius pavyzdžius, kurie pateikiami 360° nuotraukos formatu) mokiniai galės stebėti savo išmaniuosiuose telefonuose arba per projektorių/televizorių savo klasėse.

Programa yra automatizuota, t.y. pridėtos papildomos programinės interakcijos padės mokiniams orientuotis virtualioje erdvėje, žinoti kurioje vietoje pasakojamas objektas.

Mokytojo prisijungimo platforma
Daugiau informacijos čia

Projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos Kultūros fondo lėšomis.

‹ Atgal
Vilniaus kiemelių architektūra
© Auginame ateitį 2018
facebook