Labdaros ir paramos fondas 
Auginame ateitį

Fondas parėmė studentės vasaros praktiką Oksfordo universitete

2019 07 09
Prieš kelis mėnesius su mumis susisiekė Monika Budrytė, 21 metų mergina iš Kulautuvos, šiuo metu studijuojanti neuromokslus Edinburgo universitete, Škotijoje. Ji paprašė paremti jos vasaros praktiką Oksfordo universiteto Ludvigo vėžio tyrimų institute (Ludwig institute for cancer research). Mes praktikai skyrėme dalinį finansavimą. 

Šiuo metu Monikos 7 savaičių praktika jau įpusėjusi. Monika dirba epigenetikos laboratorijoje, kur tyrinėjamas vėžio paveldimumas ir DNR pokyčiai vėžinėse ląstelėse - šie tyrimai prisideda prie šios ligos supratimo bei naujų terapijų kūrimo. Mergina džiaugiasi, kad praktikos metu turi galimybę ne tik atlikti tyrimus, bet ir sudalyvauti pasaulinio lygio mokslininkų paskaitose bei su jais bendradarbiauti ir užmegzti kontaktus.

Studijų finansavimas nėra mūsų specializacija, bet išskirtiniais atvejais mes negalime praleisti galimybės padėti iniciatyviems ir atkakliai savo tikslų siekiantiems žmonėms, kurie ateityje garsins Lietuvą, mes norime padėti įgyvendinti jų svajones.

Monikos dar laukia tolimesnės studijos, kurias baigusi mergina norėtų grįžti dirbti į Lietuvą. 

Labai džiaugiamės, kad Monika ryžtingai siekia savo tikslų, o mes susipažinome ir galėjome prisidėti prie jų įgyvendinimo. Tikimės ateityje išgirsti apie jos mokslinius pasiekimus!
‹ Atgal
Monika Oksfordo universitete
Ludvigo vėžio tyrimų instito laboratorijos
© Auginame ateitį 2018
facebook